Bara för att man gifter sig ung..

Hej! För ett tag sedan tipsade du om ett "pedikyrsett" om jag inte har helt fel. Och igår kom jag på att jag också vill fixa till fötterna, men till min förvåning hittade jag det knappast på hm eller åhléns. Kommer du ihåg vilket jag menar, och i så fall, var kan jag köpa det? Tack!
Någon pedikyrsett kan jag inte komma på att jag har tipsat om till fötterna. där emot vet jag att jag har tipsat om den här http://shefabulous.se/2009/june/fot-spa.html#comment
HEIEII vilken fiin blogg du har. haru gjort headern själv el??:O shiit
perfekt ju ahhaha.. oh
grattis, du ska gifta dig?
Jag tycker att du har helt rätt. Att man gifter sig betyder bara att med inleder ett liv med någon annan, inte att man inleder en helt annan personlighet.
Grattis!
Gud vad roligt!
Alltså folk som säger att det finns en åldersgräns på giftemål vet inte vad dom talar om!
Jag och min älskade förlovade oss när jag var 19.
Kanske de bästa jag gjort!
Och så fort vi har tid och råd så blir det bröllop!
Måste bara fråga.. dina läppar är fabulösa. Är dom rikigta?
Hoppas du inte tar illa upp för att jag frågar men bara måste! ;)
Jag håller med dig helt och hållet det du skrivit.
Jag kunde nog inte sagt det bättre själv.
Ja gumman jag var i Paris. haha berättade inte till någon folk var lite chockade över det haha!
Det var fint men ja de fanns massor av duvor och folkmassor, men ingen försökte sno något, däremot hann någon öppna min pappas midjeväska men dom tog ingenting.
men paris e för varmt och för dyrt så det räcker för mig, kanske i framtiden lär jag åka dit en gång till med min fästman för det är verkligen kärlekens stad, och så åker jag nog dit med mina barn för de ska kunna uppleva Disneyland!
Sara: Absolut jag tycker inte heller det är något fel med ung kärlek. att förlova sig när man är 19 är inte så farligt. jag förlovade mig som 18 åring.
Haha tack , jupp mina läppar är så äkta som dom kan bli. ärvt från pappa:)
Bra skrivet darling, ingen ska lägga sig i! du vet själv vad som är bäst för dig o G :) tråkigt att det finns folk som tror att "livet är över" när man gifter sig. Förresten ska du ha nån möhippa, killen ha svensexa? jag brukar jämt prata om d me killen, han har redan förbjudit strippa=P hahahaa samma sak gäller det honom!
