Lägenheter och mera lägenheter!

VARDAGSLYX |DATE: 2009-10-29 |TIME: 11:44:57 | K O M M E N T A R E R 7
Jag har fullt upp idag massor av lägenheter att gå och titta på och massor av människor som ska komma och titta på våran. Det var minsann på tiden att det skulle hända något! Jag är super exited!!  Jag längtar som fan att få flytta och få något nytt och större så jag kan inreda och kasta bort allt det gammla, en ny start om man säger så!



Kommentarer
❤ POSTAT AV: Sidney The Singer

Hey cuti!

Jag förstår att du längtar, hoppas d går som ni vill!!

2009-10-29 @ 14:03:27
URL: http://sidneey.blogg.se/
❤ POSTAT AV: Lorena

Lycka till! Ska ni byta er lägenhet eller? :)

2009-10-29 @ 14:19:41
URL: http://lorenah.blogg.se/
❤ POSTAT AV: Sofia

hej paulina! jag hoppas du mår bra,men jag har en fråga,huuur faaan får man en lägenhet i malmö? jag och min man har försökt och letat ni i 2år på en större lägenhet i malmö. vi bor för tillfället på danmark.. tack för ditt svar:)

2009-10-29 @ 14:21:27
❤ POSTAT AV: S h e f a b u l o u s Svarar:

<strong> SOFIA: Jag heter Paula annars!:) haha..Ja du, det är jävligt svårt att hitta lägenhet i Malmö just nu då alla vill flytta och det finns lite lägenheter. Man måste helst ha fast inkomst och inga betalanmärkingar, ju bättre lön man har dessto bättre chanser har man. Har man jävligt bra lön så är det ännu bättre och det ökar självklart dina chanser. Det enda du kan göra är att leta varje dag och vara jävligt aktiv! Leta så mycket du kan. Gör intresse anmälan på olika fastigheter, kolla annonser på dom som vill flytta , eller kanske byta. Det är inte alltid lätt. Jag kan säga som så här jag och min man har letat i lite mer än 2 år och det är nu det äntligen börja hända saker. Det gälller att ha jävligt mycket tålamod och framför allt vara jävligt aktiv. Jag vet inte riktigt hur det funkar när du bor i Danmark men jag tror inte att det är några problem.Men ge inte upp fortsätt leta det kommer! lycka till!</strong>

2009-10-29 @ 18:41:45
URL: http://shefabulous.se
❤ POSTAT AV:

tusen tack.=) och ursäkta mig ang fel namn jag sa hehehe,pinsamt nu när jag har nästa läst din blogg i 2år=P

2009-10-29 @ 21:22:33
❤ POSTAT AV: Patricia

flytta till sthlm!

2009-10-31 @ 11:47:42
URL: http://stilettoqueen.blogg.se/
❤ POSTAT AV: Nicole Galvez

Nystart älskar jag, det är fräsch och friskt att börja om! Vi håller också på att leta efter lägenheter, både hyresrätter och bostadsrätter.

2009-10-31 @ 13:11:38
URL: http://nicolegalvez.devote.se/



N A M N:
KOM IHÅG?

E-M A I L: (VISAS EJ)


B L O G G:


K O M M E N T A R:

SHEFABULOUS.SE 2011